Psihoemocionālais līdzsvars stiprina imunitāti un fizisko veselībuBaha ziedi palīdz saglabāt psihoemocionālo līdzsvaru, kas savukārt stiprina imunitāti un fizisko veselību.

Ir pagājušas mazliet vairāk kā divas nedēļas no brīža, kad arī mūsu valstī ir noteikti dažādi ierobežojumi, kas tieši vai netieši ietekmē mūsu dzīves ritējumu. To nekļūst mazāk, bet tikai nāk klāt, tāpat, kā nāk klāt spriedze un neziņa par nākotni ikvienā ģimenē. Nav mūsu spēkos to ietekmēt, bet mūsu katra spēkos ir izvēlēties, kā uz to reaģēt – ar dusmām, bailēm, agresiju, neizpratni, neiecietību, aizdomām, sarūgtinājumu, pašpaļāvības zudumu utt. vai tomēr saglabāt spriestspēju, mieru, iecietību, izpratni, drosmi rīkoties, kad tas nepieciešams, atbalstīt un nenosodīt, uzticēties un raidīt gaišas domas, pieņemt notikumus bez žēlošanās un ticēt labajam dzīvē, uzņemties atbildību, saglabāt prieku ikdienas mazajos sīkumos, atvērt logu un ieelpot dzīvi ar pilnu krūti arī ierobežotos apstākļos.

Šis viss ir svarīgi, lai rūpētos par savu veselību un to neesam izdomājušas mēs. Par to daudz runā ārsti, psihologi, psihiatri un citi veselības aprūpes speciālisti. Mūsu emocijām un domām ir nozīme. Mūsu psihoemocionālā pašsajūta ietekmē to, kā mēs jūtamies fiziski. (protams arī otrādi- fiziskā pašsajūta ietekmē emocionālo labsajūtu).

BAHA ZIEDU Prakses lauciņš gan ir pirmais – līdzsvarot tieši psihoemocionālo pasauli. Mēs to darām ar Baha ziedu palīdzību, kas veiksmīgi tiek galā ar negatīvo un postošo emociju un domu atgriešanu pozitīvā vai harmoniskā stāvoklī, brīžos, kad mūsu iekšējie resursi ar to paši vairs netiek galā. Tas ir dabas spēks, kas palīdz mums, jo arī mēs esam dabas daļa.

Esam veseli!

| 03-04-2020