Plūmes ziedu līdzeklis emocionālās un mentālās spriedzes apstākļos

KAD MENTĀLĀ UN EMOCIONĀLĀ SPRIEDZE IR SASNIEGUSI SAVU ROBEŽU, kad liekas - sajukšu prātā, kad varu izdarīt lietas ne tās labākās, kuras citos apstākļos būtu neiespējamas....,kad "visi drošinātāji sāk izšaut"....,
tad Baha ziedu terapija piedāvā palīgā ņemt PLŪMES ziedu līdzekli, kas izmisumu kliedē ar saviem baltajiem ziediem, palīdzot atgūties no sasprindzinājuma un nekontrolējamām emocijām, lai negācija negāztos pār Tavu tuvinieku galvām, jo tas neko nerisina, bet tikai sagrauj Tevi un Tavus mīļos.

Saglabāt savu emocionālo līdzsvaru spriedzes apstākļos nekad nav bijis viegls uzdevums, kur nu vēl spriedzīgāk, kā šobrīd, kad visa pasaule ir "iemesta" spriedzes un neziņas virpulī, kad esam nonākuši nosacītā ieslodzījumā, bez zināma iznākuma... bet ir jāturpina dzīvot, jāturpina strādāt, mācīties un galu galā priecāties un būt pateicīgiem par to, kas mums ir.

Mūsu uzticamie palīgi emocionālā līdzsvara saglabāšanā nemainīgi ir Baha ziedi, kurus lietojam mēs, mūsu ģimenes, mūsu klienti un viņu ģimenes.

Iesakām! Tie ir dabiski un droši!

| 15-04-2020